چگونه میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی شب مارت پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید.

لطفا در هنگام ثبت سفارش به موارد زیر توجه کنید:

  1. دقت کنید که آدرس مورد نظر خود برای دریافت کالا درست و دقیق ثبت کرده باشید.
  2. از تعداد کالا و مبلغ نهایی سفارش مطمئن شوید.

اکنون سفارش شما ثبت شده است!

پس از ثبت سفارش یک ایمیل و یک پیامک تایید حاوی کد سفارش را دریافت می نمایید و همچنین فاکتور خریدتان نیز به ایمیلتان ارسال می گردد. از طریق پروفایل خود، قسمت “سفارشات من” می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید.

آیا میتوانم بعد از ثبت سفارش آن را تغییر دهم یا کنسل کنم؟

بله، تا قبل از تایید نهایی سفارش امکان تغییر آن وجود دارد، چنانچه پس از تایید نهایی و پرداخت تمایل به تغییر یا لغو سفارش خود داشته باشید باید با واحد امور مشتریان تماس بگیرید، آن ها حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.

چگونه میتوانم سفارشات خود را پیگیری کنم و از وضعیت آن مطلع شوم؟

فروشگاه اینترنتی شب مارت با ارسال ایمیل و پیامک، مرحله به مرحله شما را در جریان وضعیت سفارشتان قرار خواهد داد.

همچنین می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت ” سفارشات من” از وضعیت آن ها مطلع گردید.

شما با خیالی آسوده می توانید خرید اینترنتی خود را پیگیری کنید!

آیا میتوانم برای شخص دیگری از فروشگاه اینترنتی شب مارت خرید کنم و سفارش من تحویل آن شخص داده شود؟

بله. شما می توانید در حین ثبت سفارش هنگامی که به مرحله “اطلاعات ارسال” می رسید با انتخاب “افزودن آدرس جدید”، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد نمایید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ سفارش به صورت آنلاین پرداخت گردد، تحویل گیرنده سفارش باید به هنگام تحویل آن، کارت شناسایی داشته باشد.

آیا میتوانم در روز های تعطیل و نیمه شب نیز سفارشات خود را ثب کنم؟

بله. شما می توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته و حتی در روزهای تعطیل سفارشات خود را ثبت کنید.

آیا میتوانم سفارشات خود را از روش تلفنی یا واتساپ و تلگرام ثبت نمایم؟

بله. جهت انجام یک خرید سریع و آسان و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان عزیز، امکان خرید آنلاین برای شما فراهم شده است که می تواند تجربه خریدی دلچسب و منحصر بفرد را برای شما به ارمغان آورد.

پیشنهاد ما خرید آنلاین از طریق سایت می باشد ولی چنانچه با پروسه خرید آنلاین ناآشنا هستید فقط کافیست از طریق واتس‌اپ یا تلگرام به این شماره پیام بفرستید همکاران ما بلافاصه پاسخگو خواهند بود 09146734545

در صورتی که سفارش من برای شخص دیگری باشد ، آیا فاکتور خرید نیز برای شخص تحویل گیرنده فرستاده خواهد شد؟

در مرحله اطلاعات ارسال سفارش، بخشی برای انتخاب ارسال فاکتور برای شما وجود دارد که میتوانید آن را فعال یا غیر فعال نمایید، که به فاکتور نیاز دارید یا خیر ما اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. توجه داشته باشید که پیش فاکتور الکترونیکی خرید جهت اطلاع، از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌‏شود که امکان لغو آن وجود ندارد.

فروشگاه اینترنتی شب مارت جهت تسهیل در ثبت سفارش و سرعت بخشیدن به این پروسه، سعی کرده است نیازها و انتظارات شما را در نظر بگیرد!